• BITCOIN/TL
    2174512,714
    % 0,49
  • ETHEREUM/TL
    105456
    % 1,40
  • BNB/TL
    19843.8
    % 2,07
  • TETHER/TL
    32.57
    % 0,23
  • DOGECOIN/TL
    5.28
    % 0,95
  • SHIBA INU/TL
    0.00088892
    % 2,38
  • LITECOIN/TL
    2774.14
    % -0,40
  • RIPPLE/TL
    17.96
    % 1,56

Döviz Arşiv

DövizAçılışEn DüşükEn YüksekKapanış
Amerikan Doları Amerikan Doları 32.485932.46932.671532.5723
Euro Euro 34.643234.598234.917634.8966
İngiliz Sterlini İngiliz Sterlini 40.12840.12840.612840.5465
Avustralya Doları Avustralya Doları 20.966120.938621.131321.1213
Kanada Doları Kanada Doları 23.722223.701923.848823.8281
İsviçre Frankı İsviçre Frankı 35.638735.604935.840235.7095
Çin Yuanı Offshore Çin Yuanı Offshore 4.48084.47824.50554.4855
Çin Yuanı Çin Yuanı 4.48974.48974.50424.4949
Rus Rublesi Rus Rublesi 0.349510.347940.351220.34972
İsveç Kronu İsveç Kronu 2.98522.98163.01263.0103
Ö. Çekme Hakkı Ö. Çekme Hakkı 42.770142.768243.169543.1387
Japon Yeni Japon Yeni 0.20990.20990.21140.2106
Kuveyt Dinarı Kuveyt Dinarı 105.431105.431105.7978105.6843
Katar Riyali Katar Riyali 8.92638.92368.96538.9458
Bitcoin Bitcoin 2174391.392142524.82191081.182171386.57
Norveç Kronu Norveç Kronu 2.95732.95472.98312.9815
Suudi Riyali Suudi Riyali 8.66988.66028.71068.683
Belarus Rublesi Belarus Rublesi 9.92449.92229.97329.96
Romanya Leyi Romanya Leyi 6.96286.9547.00957.0027
İran Riyali İran Riyali 0.00070.00070.00080.0008
Pakistan Rupisi Pakistan Rupisi 0.11670.11660.11740.1169
Güney Afrika Randı Güney Afrika Randı 1.69471.69081.70511.7043
Sırp Dinarı Sırp Dinarı 0.29590.29530.29840.2978
Danimarka Kronu Danimarka Kronu 4.64314.63594.67534.6717
BAE Dirhemi BAE Dirhemi 8.84838.84148.89578.8678
Bulgar Levası Bulgar Levası 17.698517.691917.852517.8376