• BITCOIN/TL
    317506,454
    % -0,71
  • ETHEREUM/TL
    24076
    % 0,23
  • BNB/TL
    5435.31
    % -3,38
  • TETHER/TL
    18.67
    % 0,01
  • DOGECOIN/TL
    1.87
    % -4,63
  • SHIBA INU/TL
    0.00017303
    % -0,16
  • LITECOIN/TL
    1430.86
    % -0,72
  • RIPPLE/TL
    7.31
    % -2,96

JPY - Japon Yeni

Serbest Piyasa
Alış0,1384
Satış0,1396
( 0.87 %)
Son Güncelleme: 15:52
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
  • BU YIL
  • 5 YILLIK

* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

JAPON YENI BANKA KURLARI
BankaAlışSatış
Akbank13,774914,0743
Denizbank13,787014,0240
M. Bank.13,827913,9195
HSBC0,13650,1414
Türkiye Finans0,13800,1416
ING Bank13,867613,9204
Kuveyt Türk0,13800,1415
BankaAlışSatış
Albaraka Türk0,13810,1407
Finansbank13,719014,1342
İş Bankası0,13810,1399
Vakıfbank13,849414,0944
Yapıkredi13,770014,0300
Ziraat Bankası13,842714,0662
Garanti BBVA13,817014,0180
CANLI SOHBET
Araç çubuğuna atla